Badania genetyczne Podkategoria: Badania genetyczne

 • Centrum Badań DNA Sp. z o.o. »

  Specjalnością naszego laboratorium badawczego są badania genetyczne wszelkiego rodzaju. Prowadzimy je w oparciu o innowacyjny sprzęt, zapewniając naszym wszystkim Klientom kompleksową obsługę w bardzo przystępnej cenie. Wybierając Centrum Badań DNA masz pewność, że badania DNA takie, jak testy na ojcostwo, testy na HPV, czy też rzetelne badanie na boreliozę zostaną przeprowadzone w najlepszych warunkach z gwarancją wiarygodności testu. Poznaj bliżej nasze metody pracy oraz naszych ekspertów - szczegóły online.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej »

  Potrzebne Ci profesjonalne testy DNA oraz innego rodzaju badania genetyczne? Jeżeli tak, Instytut Genetyki Sądowej IGS zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą. Wykonujemy między innymi testy na ojcostwo, gwarantując, że proces taki, jak ustalanie ojcostwa przebiega precyzyjnie, rzetelnie i bez pomyłek, a przy tym w przystępnej cenie. Badania DNA w naszej placówce to również przyjazna i dyskretna obsługa oraz bardzo przystępne warunki finansowe i sprawna realizacja testów. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DF MEDICA POLSKA »

  Zależy Ci na tym, aby jeszcze zdrowiej się odżywiać i w efekcie poprawić swoje samopoczucie? W takim razie zgłoś się do DF Medica, gdzie możesz liczyć na kompleksowe badania w tym zakresie, które z powodzeniem pomogą Ci zadbać o jak najlepsze zdrowie i samopoczucie. Więcej możesz dowiedzieć się już teraz na naszej stronie www.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Genelab Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej »

  Chcesz znaleźć dobre laboratorium? Zapraszamy do przygotowanej oferty naszego laboratorium, w którym wykonywanych jest wiele testów i badań genetycznych. Warto jest poznać przygotowaną pełną ofertę takich zabiegów i testów, aby dokonać odpowiedniego wyboru. Oferujemy wam atrakcyjne ceny, wysoką jakość takich badań.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • podolog-warszawa.pro »

  Na Twoich stopach goszczą od jakiegoś czasu, , starsze’’ kurzajki, których obecność przestała ci doskwierać, ale marzysz o zadbanych i zdrowych stopach? Na dawne narośle dobrze działają lecznicze metody ich usuwania, jak np. proponowane przez warszawski gabinet Body Move usuwanie poprzez wymrażanie Co2.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania genetyczne

(8)

Badania genetyczne - nowa strona:

Adres: