Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. W naszej krakowskiej klinice fizjoterapii pomagamy między innymi pacjentkom w ciąży. Nasi pracownicy są w stanie pomagać w takich sytuacjach jak bóle i obrzęki stóp, bóle w obrębie miednicy i kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie rąk w nocy, wspomagają także fachowe przygotowanie do porodu. Pełna nasza oferta na firmowej stronie.

Szczegóły strony https://rehaorthopedica.pl:

Podlinkuj stronę https://rehaorthopedica.pl:

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Częstochowa »

  Jeżeli należysz do jednostek, jakie ciągle unikają dentysty jak płomienia, zaś potem mają szczególnie intensywny kłopot ze swoim uzębieniem, to najwyższa pora to zmienić i zgłoś się do lokalnego gabinetu. Dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa i optymalne zmniejszenie bólu podczas przeprowadzanych zabiegów, nasi specjaliści stomatolodzy z długim stażem zrealizują usługi dentystyczne, których potrzebują Twoje zęby, nasze usługi zawierają stomatologię zachowawczą, leczenie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe i szyny relaksacyjne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Szczecin »

  W życiu często przydarzają się nam trudne sytuacje zdrowotne, często po wypadku szukamy pomocy i wtedy nie ma nic lepszego niż rehabilitacja szczecin. Mnóstwo problemów może pomóc nam rozwiązać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam sprawność. Nierzadko dla poprawy zdrowia zalecane jest korzystanie z takich zabiegów jak fizjoterapia szczecin, która z reguły poprawnie wpłynie na nasz powrót do sprawności. Jeżeli uraz nie jest ewidentnie ciężki, wówczas możemy zostać poprowadzeni na masaż szczecin, ale po konsultacjach lekarskich możemy zdecydować się na inne, równie potrzebne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, lub może fala uderzeniowa szczecin. Warto jednak przedtem rozeznać się i dokonać wyboru dobrego lekarza prowadzącego, który dostosuje właściwe dla nas zabiegi.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  W naszej ofercie zapewniamy pacjentom usługi związane z wykonywaniem rehabilitacji. Wykonujemy usługi rehabilitacji w ramach naszych nowoczesnych centrów rehabilitacji, które działają na terenie zarówno Pruszkowa jak też Żyrardowa. Zapewniamy wsparcie ze strony doświadczonych lekarzy oraz rehabilitantów. Oferujemy również realizację zabiegów i terapii zgodnych z najnowszymi metodami stosowanymi na świecie oraz w ramach komfortowych warunków naszych centrów rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Doskonalenia Masażu »

  Wybierz Ośrodek Doskonalenia Masażu i prowadzone przez niego profesjonalne kursy masażu – dzięki nim możesz zdobyć szeroką wiedzę i umiejętności, poszerzyć te już istniejące i znaleźć dla siebie sposób na karierę. Ośrodek prowadzi różnego rodzaju kursy – masażu orientalnego, kosmetycznego, klasycznego, sportowego, leczniczego, a także wielu innych. Są to kursy odbywające się w niewielkich grupach oraz indywidualne. Także Ośrodek prowadzi kursy dla osób bezrobotnych. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty Ośrodka na jego stronie!

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź MobileMed.pl w zakresie rehabilitacji dzieci »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom i pacjentom szeroki zakresu metod realizowania rehabilitacji. Posiadamy zespół zarówno doświadczonych jak też certyfikowanych terapeutów, którzy są w stanie zapewnić naszym pacjentom skuteczne i bezpieczne metody realizowania rehabilitacji. Nasze usługi wykonujemy zarówno za pośrednictwem naszego gabinetu jak też w ramach wizyt domowych, które jesteśmy w stanie zapewnić w ramach darmowych dojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gabinetów!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehmedicon Rehabilitacja Warszawa »

  Rehmedicon to nowoczesna placówka opieki medycznej, oferującą pacjentom usługi, pakiety i całe programy leczenia. Specjalistyczne usługi dostępne w Rehmedicon to sprawdzone metody, dzięki którym pacjent może znów cieszyć się zdrowiem i sprawnością. Kardiolog, ortopeda, fizjoterapeuta - pracujący w Rehmedicon specjaliści, którzy mogą korzystać z najlepszych rozwiązań technologicznych przekładają się na skuteczny przebieg leczenia. Grupa działa w Warszawie, gdzie od lat służy chorym kompleksową opieką medyczną, wspomagając pacjentów w zmaganiach ze skutkami urazów oraz z chorobami przewlekłymi.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Synapsa Med Sp.zo.o. »

  W ofercie naszego centrum terapii znajdziecie Państwo szeroki wybór zajęć dla dzieci. Prowadzimy między innymi terapię dysleksji i logopedyczną, fizjoterapię, integrację sensoryczną czy treningi umiejętności społecznych. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą oraz umówienia się na konsultacje z naszym specjalistą.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Integrative Medical Center Sp. z o.o. »

  Hipertermia może pomóc ci pozbyć się problemów reumatologicznych, które przez ostatnie miesiące uprzykrzają ci życie i skutecznie odbierają codzienną radość? Skontaktuj się ze specjalistami z kliniki Integrative Medical Center, którzy zadbają o profesjonalne przeprowadzenie tego trudnego zabiegu i zadbają o Twój komfort psychiczny.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii Tomasz Kęsy Reha-Master »

  W Reha-Master oferujemy szeroki zakres terapii manualnych przeznaczonych dla osób zmagających się z dyskopatią, bólami kręgosłupa, urazami oraz przewlekłymi chorobami układu kostnego. Prowadzimy skuteczną fizjoterapię i rehabilitację dostosowaną do indywidualnego stanu pacjenta. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Jeżeli chcesz otrzymać profesjonalną pomoc z obszaru fizjoterapii to postawienie na naszą ofertę będzie znakomitym wyborem. U nas otrzymasz bowiem pomoc najlepszych specjalistów, którzy po dokładnych badaniach zaproponują odpowiednie ćwiczenia i zabiegi. Dzięki temu powrót do zdrowia będzie naprawdę efektywny i przyjemny dla wszystkich osób.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »