Nowe rozwiązania technologiczne Podkategoria: Nowe rozwiązania technologiczne

 • Poradnia psychologiczna Lublin »

  Psychomedical to nowoczesna przychodnia proponująca świadczenia z zakresu egzaminów sprawnościowych w tym także dla klientów starających się o praktyczne pozwolenia kierowców lub przyzwolenie na broń palną. Sposobność świadczenia takowych usług zaświadczona jest posiadaniem odpowiednich wymaganych zezwoleń. Wyluzowana atmosfera powoduje, że wszelki kontrahent czuje się tu spokojnie a rozległość opcji umożliwia na załatwienie wielu kwestii w tym samym ośrodku. Psychomedical to pewność porządnie przeprowadzonych egzaminów i możliwość wykorzystania ich w ubieganiu się o upragnione papiery.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program dla przychodni »

  Nowe technologie wchodzą w niemalże każdą dziedzinę naszego istnienia. Rozwój jaki miał miejsce w ubiegłym wieku był zawrotny, a to wszystko dzięki Internetowi. Nie dziwi przeto fakt, że zostaje on zastosowany również w medycynie. Tę szansę dostrzegli też założyciele innowacyjnego systemu rezerwacji konsultacji lekarskich – Medmemo. Impulsem do stworzenia strony, gdzie każdy bez wychodzenia od komputera będzie możliwość zapisać się do lekarza, były kilometrowe kolejki do zapisów do lekarzy. Obecnie wystarczy komputer z Internetem i mamy możliwość dostać się do każdego specjalisty, nie wstając sprzed komputera. Medmemo jest czymś więcej niż system rezerwacji. Dla właścicieli gabinetów stanowi nieocenioną korzyść, ponieważ uefektywnia pracę. Zarządzanie praktyką lekarską nigdy nie było aż takie proste! Internet odmienia całe nasze życie - przez Internet przystępujemy do szkoły, biblioteki, więc czemu by nie zapisywać się również do lekarzy? Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość - Usługi promocyjne współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka NGM - leczenie uzależnień »

  Przychodnia Leczenie Uzależnień to bardzo dobre miejsce, w którym wyleczysz się z alkoholizmu. W internecie znajdziesz dużo sposobów na problemy z uzależnieniem. Jednakże każdy przypadek jest specyficzny. Nasza przychodnia dobierze optymalną kurację. Dzięki temu zwiększysz prawdopodobieństwo wyleczenia, dzięki danemu rozwiązaniu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów z działu medycznego. Nasza placówka ma miejsce w sercu województwa dolnośląskiego. Idealna lokalizacja pozwala nam w leczeniu dużej liczby ludzi. Jesteśmy pewni, że będziesz ukontentowany z naszych świadczeń.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detoks - leczenie alkoholizmu Klinika Szczecin »

  Klinika Szczecin to wyjątkowe miejsce, w którym leczenie alkoholizmu staje się realną szansą na powrót chorego do normalności. W klinice przeprowadzamy detoks, który pozwala oczyścić organizm alkoholika z toksyn - to pierwszy, trudny krok na drodze do trzeźwości. Aby zapewnić choremu bezpieczeństwo nad procesem detoksykacji czuwa lekarz i doświadczony personel.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • OKO PLUS »

  Otrzymałeś skierowanie od lekarza na dokładne badanie narządu wzroku? Chcesz, by zrobiono je szybko i profesjonalnie w twoim mieście? USG oczu w Gliwicach wykonasz w gabinecie Okoplus, zlokalizowanym w centrum miasta. O twoje bezpieczeństwo i dokładność badania zadba młody i doświadczony zespół specjalistów.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nowe rozwiązania technologiczne

(8)

Nowe rozwiązania technologiczne - nowa strona:

Adres: