Strony związane z hasłem 'apteka':

 • Apteka uk »

  Internet to wbrew pozorom niezmiernie użyteczny wytwór ludzkiej wynalazczości, ale jest taki tylko wtedy gdy potrafi się z niego właściwie korzystać. Oferuje on ogromne perspektywy i ułatwia pospolite czynności takie jak np kupowanie. W sklepie www Iapteka możemy odnaleźć mnóstwo niezbędnych środków leczniczych, rozpoczynając od herbat ziołowych, a na suplementach zakańczając. Najważniejsze jest to że nie musimy wychodzić z przytulnego domu, jest to wyjątkowo istotne wtedy gdy dopadnie nas choroba. Apteka internetowa uk to doskonałe rozwiązanie również dla tych ludzi którzy nie mają dostępu do ulubionych produktów ze względu na miejsce zamieszkania. Jeżeli oferta pobliskiej apteki w pełni cię nie satysfakcjonuje wypróbuj wirtualną Iaptekę.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leki na hemoroidy »

  W ofercie apteki internetowej pod adresem tanie-lecznie. pl, odnaleźć można wiele produktów farmaceutycznych, środków nasennych czy ziół dostępnych bez recepty. W znacznie atrakcyjniejszej cenie znaleźć można leki na grzybicę, wspomagające pamięć, koncentracje czy odporność. Oprócz samych leków zakupić można kosmetyki do włosów, a wszystko to bez wychodzenia z własnego domu. Apteka w swoim asortymencie posiada wiele suplementów diety, które mają wspomóc walkę z nadwagą przez przyspieszenie procesu przemiany materii. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą leków oraz kosmetyków bez recepty, które oferuje apteka.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • aptekaprima24.pl »

  Szukasz apteki internetowej? Polecamy Aptekę Prima 24 – aptekę internetową, w której kupisz leki, dermokosmetyki, kosmetyki oraz produkty dla niemowląt i kobiet w ciąży. Zamówiony przez Państwa towar wysyłany jest do 4 dni roboczych. Najczęściej jednak paczka zostaje wysłana na drugi dzień od złożenia zamówienia.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • labhome.pl »

  Labhome to firma zajmująca się dystrybucją testów diagnostycznych, przeznaczonych do użytku domowego. Zapewniamy skuteczność naszych produktów, łatwość obsługi oraz szybkie uzyskanie wyniku. Wszystkie oferowane przez firmę testy posiadają niezbędne certyfikaty, a ich możliwości diagnostyczne są takie same, jak podczas przeprowadzenia badań w laboratorium. Posiadamy szeroki wybór testów diagnostycznych pod kątem najbardziej powszechnych chorób i schorzeń. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »