Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • Dermatolog Oświęcim »

  Centrum Medyczne Oświęcim to poradnia z ogromnym doświadczeniem specjalizująca się w jakościowych usługach medycznych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny a także przemyślany, co przekłada się na atrakcyjne efekty leczenia. Nic więc dziwnego, że zatrudniany psychiatra Oświęcim zdołał wyleczyć z dolegliwości o podłożu niefizycznym osoby, które w pozostałych poradniach nie dostały pożądanej pomocy. Mimo, iż firmowa oferta jest obszerna i zatrudniamy dużą liczbę specjalistów, systematycznie wysyłamy ich na kursy, aby stawali się coraz lepsi w swoim zawodzie. Dzięki temu diabetolog Oświęcim z centrum UMS w wielu sytuacjach okaże się znacznie bardziej pomocny, niż fachowiec odrębnej placówki. Świadczą o tym autentyczne przypadki, z którymi nasza firma zetknęła się na przestrzeni poprzednich kilkunastu lat. Funkcjonujemy zgodnie z jakościowymi standardami oraz zawsze na pierwszej pozycji stawiamy zadowolenie naszych pacjentów. Zanim neurolog Oświęcim przystąpi do jakichkolwiek działań, przeprowadza najpierw skrupulatne badania oraz analizę problemu. Tylko taka kolej rzeczy pozwala na uniknięcie wszelkich niejasności i kompletne usunięcie problemu.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • medevac.com.pl »

  Jeżeli w regionie Łodzi potrzebują Państwo profesjonalnych usług z zakresu chirurgii, to już teraz warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez centrum medyczne Medevac znajdujące się w Łodzi. Oferuje ono skorzystanie z konsultacji chirurgicznych związanych z takimi schorzeniami, jak zmiany skórne, żylaki kończyn dolnych, choroby przewodu pokarmowego, choroby naczyń, czy też blizny. Medevac dysponuje zespołem doświadczonych i profesjonalnych lekarzy, jacy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia opieki zdrowotnej Medica2000 »

  Jeśli zależy Ci na dobrej opiece medycznej, to koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą, którą prezentujemy na stronie naszej przychodni. Nasza grupa liczy sobie kilku lekarzy specjalistów, którzy są bardzo dobrzy w tym co robią i gwarantują Ci świetną opiekę medyczną na każdym etapie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy wykonywać zaawansowane badania, które na pewno mocno przyczyniają się do szybszego zdiagnozowania choroby oraz podjęcia jej leczenia, co jest przecież najważniejsze w tym wszystkim.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika MML Niechrapanie.pl »

  Zapewniamy naszym pacjentom specjalistyczne leczenie z zakresu takich dziedzin jak okulistyka a także laryngologia. Doświadczenie, które posiadamy na rynku medycznym pozwala nam zapewnić naszym pacjentom leczenie wykonywane najnowszymi technikami i z wykorzystaniem nowoczesnej diagnostyki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EVIMED Sp. z o.o. »

  Nie ufasz państwowej służbie zdrowia i jeśli już chorujesz to zawsze wybierasz jakieś prywatne ośrodki? Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę. Jesteśmy zgranym zespołem lekarzy, świadczymy wysokiej jakości usługi medyczne i mamy długą listę zabiegów. U nas możesz leczyć się sam, ale możesz także przyjść do nas z całą rodziną.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »