Strony związane z hasłem 'Ginekolog':

 • NZOZ Zdrówko »

  Zajmujemy się realizowaniem w naszej klinice profesjonalnymi usługami leczenia niepłodności. Działamy na ternie Bydgoszczy, gdzie wszystkim naszym pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić zarówno doskonałe warunki pobytu, jak też zastosowanie najlepszych metod leczenia. W naszej klinice wykonujemy również szeroki zakres usług rehabilitacyjnych. Nasza klinika jest w stanie między innymi prowadzić rehabilitację dzieci, dzięki dysponowaniu nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony oraz do współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic »

  Specjalnością naszej kliniki jest realizowanie profesjonalnych usług medycznych związanych z leczeniem niepłodności. Gwarantujemy naszym pacjentkom szeroki zakres usług medycznych realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Wykorzystujemy między innymi takie metody leczenia jak in vitro. W naszej klinice posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz zapewniamy leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do owocnej współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Łódź »

  Już za sobą a pomimo tego na jej twarzy pojawia się trądzik, zalecana jest wizyta u lekarza specjalisty. Endokrynolog w Łodzi jest dobrym wyborem, bowiem kobieta podczas wizyty dowie się jakie mogą być przyczyny jej problemów z cerą, za które w dorosłym życiu odpowiada tarczyca niejednokrotnie traktowana po macoszemu przez lekarzy innych specjalności.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Przekaż swój 1 procent podatku naszemu Hospicjum. To właśnie my zajmujemy się leczeniem paliatywnym i wspieraniem dzieci chorych na nowotwory, które wykorzystały wszystkie możliwości leczenia. Obejmujemy opieką dzieci i młodzież - również z innymi nieuleczalnymi schorzeniami. Prosimy o jeden procent. Dziękujemy.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny w Białymstoku »

  Dr Anna Kluz-Kowal posiada wieloletnie doświadczenie jako ginekolog-położnik. Jest pracownikiem Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku i Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego i prowadzi własną praktykę lekarską w Białymstoku. Zaprasza wszystkie kobiety, zapewniając im kompleksową i profesjonalną obsługę. Zakres usług gabinetu to m. in. : konsultacje ginekologiczne, diagnostyka, w tym USG i mammografia, badania ginekologiczne, leczenie schorzeń, położnictwo, zabiegi ginekologiczne oraz ginekologia dziecięca.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum medyczne Larmed istnieje od 2004 roku i oferuje swoim pacjentom dostęp do szerokiej gamy usług medycznych. Jeśli poszukujesz lekarza o specjalizacji: urolog w Krakowie, lub ginekolog w Krakowie, sprawdź naszą ofertę. Zatrudniamy profesjonalistów z ponad 30 różnych specjalizacji. Posiadamy najnowszy sprzęt, niezbędny do szczegółowych badań diagnostycznych. W naszej placówce wykonasz usg w Krakowie.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Centrum ginekologii działajace w Gliwicach wspólpracuje z najlepszej klasy specjalistami na całym Śląsku. Lekarze dzięki własnemu wieloletniemu doświadczeniu mogą nieść pomoc w nawet bardzo skomplikowanych przypadkach i dać swoim pacjentom ulgę oraz przywrócic im poczucie własnej wartości.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Zapraszamy do skorzystania z usług ginekologa w Cieszynie, dr Michalskiego. Jest on wyspecjalizowanym ekspertem z dziedziny położnictwa i prowadzenia ciąży. W gabinecie istnieje również możliwość przeprowadzenia testów na wykrycie wirusa HPV oraz podstawowych badań profilaktycznych z zakresu ogólnej ginekologii.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »