Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Rehabilitacja Częstochowa »

  Jeżeli należysz do jednostek, jakie ciągle unikają dentysty jak płomienia, zaś potem mają szczególnie intensywny kłopot ze swoim uzębieniem, to najwyższa pora to zmienić i zgłoś się do lokalnego gabinetu. Dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa i optymalne zmniejszenie bólu podczas przeprowadzanych zabiegów, nasi specjaliści stomatolodzy z długim stażem zrealizują usługi dentystyczne, których potrzebują Twoje zęby, nasze usługi zawierają stomatologię zachowawczą, leczenie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe i szyny relaksacyjne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Szczecin »

  W życiu często przydarzają się nam trudne sytuacje zdrowotne, często po wypadku szukamy pomocy i wtedy nie ma nic lepszego niż rehabilitacja szczecin. Mnóstwo problemów może pomóc nam rozwiązać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam sprawność. Nierzadko dla poprawy zdrowia zalecane jest korzystanie z takich zabiegów jak fizjoterapia szczecin, która z reguły poprawnie wpłynie na nasz powrót do sprawności. Jeżeli uraz nie jest ewidentnie ciężki, wówczas możemy zostać poprowadzeni na masaż szczecin, ale po konsultacjach lekarskich możemy zdecydować się na inne, równie potrzebne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, lub może fala uderzeniowa szczecin. Warto jednak przedtem rozeznać się i dokonać wyboru dobrego lekarza prowadzącego, który dostosuje właściwe dla nas zabiegi.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź MobileMed.pl w zakresie rehabilitacji dzieci »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom i pacjentom szeroki zakresu metod realizowania rehabilitacji. Posiadamy zespół zarówno doświadczonych jak też certyfikowanych terapeutów, którzy są w stanie zapewnić naszym pacjentom skuteczne i bezpieczne metody realizowania rehabilitacji. Nasze usługi wykonujemy zarówno za pośrednictwem naszego gabinetu jak też w ramach wizyt domowych, które jesteśmy w stanie zapewnić w ramach darmowych dojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gabinetów!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skolioza u dzieci Jasło »

  Rehabilitacja po udarze mózgu Jasło posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług; między innymi są to: Terapia manualna - wszystkie dolegliwości, których przyczyna leży w zaburzeniach czynnościowych narządów ruchu, w tym przede wszystkim kręgosłupa, są dolegliwościami typu odwracalnego. Oznacza to, że można je leczyć. Terapia manualna w ujęciu holistycznym jest skutecznym środkiem w odzyskaniu równowagi czynnościowej w narządzie ruchu. Poizometryczna relaksacja mięśni jest jedną z najskuteczniejszych technik medycyny manualnej łagodzących ból i jednocześnie przywracających równowagę statyczną mięśniom. Jednak nasza podstawowa działalność to rehabilitacja domowa Jasło oraz profesjonalny prowadzony przez dyplomowaną fizjoterapeutkę masaż jasło. Nasze usługi świadczymy w gabinecie który zlokalizowany jest w Przychodni CHIR - MED ul. Jana Pawła II 35. Z pozostałych usług powinno się wymienić również: Diagnostyka-fizjoterapeuta dysponuje całą gamą testów funkcjonalnych, które składają się na badanie fizjoterapeutyczne i na tej podstawie dobiera odpowiednie postępowanie usprawniające indywidualnie dla każdego pacjenta. To postępowanie w trakcie rehabilitacji zmienia się wraz ze zmianą zdrowia pacjenta. Dodatkowo: skolioza u dzieci, ćwiczenia korekcyjne, terapia przeciwbólowa, masaż leczniczo-relaksacyjny. Istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie Jasła i okolic. Namawiamy do wizyty na naszej strony internetowej. Zobaczą tam Państwo dokładną ofertę oraz mapę dojazdu do naszego gabinetu. W celu ustalenia wizyt domowych prosimy o ustalenie tego telefonicznie (numer telefonu podany jest w zakładce kontakt). Warte przeczytania są również metody leczenia jakie stosujemy w naszej firmie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne All-Med »

  All-Med to szybko rozwijające się centrum medyczne, zlokalizowane w Łodzi.
  O naszej marce najlepiej świadczą nasi specjaliści, oraz certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

  Posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.
  Co w połączeniu z dostępem do leków najnowszej generacji umożliwia naszym pacjentom leczenie na światowym poziomie.

  W trosce o zdrowie każdego pacjenta dbamy o najwyższy poziom usług, spełniając tym samym Państwa wszystkie potrzeby i oczekiwania w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  W naszej ofercie zapewniamy pacjentom usługi związane z wykonywaniem rehabilitacji. Wykonujemy usługi rehabilitacji w ramach naszych nowoczesnych centrów rehabilitacji, które działają na terenie zarówno Pruszkowa jak też Żyrardowa. Zapewniamy wsparcie ze strony doświadczonych lekarzy oraz rehabilitantów. Oferujemy również realizację zabiegów i terapii zgodnych z najnowszymi metodami stosowanymi na świecie oraz w ramach komfortowych warunków naszych centrów rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków nfz »

  Potrzebujesz porad na temat tego, jak można lepiej funkcjonować na co dzień, ciesząc się dobrym samopoczuciem oraz zdrowym ciałem? Na pewno w tym pomoże ci dobre poradnia rehabilitacyjna. Kraków to miejsce, w którym działa przedsiębiorstwo rehabilitacja-rst mające bardzo duże doświadczenie oraz pasję.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Źródlana Medycyna Estetyczna Zielona Góra »

  Źródlana Centrum Medyczne oferuje szereg usług z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii, rehabilitacji oraz podologii. Zapewniamy komfortowe warunki, leki i preparaty wysokiej jakości, a także solidne przygotowanie naszych lekarzy, którzy m. in. leczą uśmiech dziąsłowy oraz pozbywają się wrastających paznokci.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Jeżeli chcesz otrzymać profesjonalną pomoc z obszaru fizjoterapii to postawienie na naszą ofertę będzie znakomitym wyborem. U nas otrzymasz bowiem pomoc najlepszych specjalistów, którzy po dokładnych badaniach zaproponują odpowiednie ćwiczenia i zabiegi. Dzięki temu powrót do zdrowia będzie naprawdę efektywny i przyjemny dla wszystkich osób.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum medycyny i rehabilitacji Villa Medica, w którym specjalizujemy się w leczeniu, diagnostyce oraz profilaktyce chorób. W ofercie posiadamy między innymi fizjoterapię, masaże, logopedie oraz konsultacje lekarskie. Ponadto zajmujemy się również szczegółową diagnostyką schorzeń.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. »

  W naszej krakowskiej klinice fizjoterapii pomagamy między innymi pacjentkom w ciąży. Nasi pracownicy są w stanie pomagać w takich sytuacjach jak bóle i obrzęki stóp, bóle w obrębie miednicy i kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie rąk w nocy, wspomagają także fachowe przygotowanie do porodu. Pełna nasza oferta na firmowej stronie.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »