Strony związane z hasłem 'sprzęt medyczny':

 • MaxMedik »

  Spa – nie dzisiaj chyba nikogo, kto choć raz nie skorzystałby z tej przyjemności. Dzisiaj i Ty możesz wyposażyć swój gabinet kosmetyczny we wszystko, co konieczne aby oferować klientom tego typu relaks. Już dzisiaj zajrzyj do naszego sklepu i zobacz, jakie fotele spa przygotowaliśmy w naszej ofercie. Zmieniaj swój salon na lepsze, oferuj klientom usługi, o jakich marzą.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • BitMed - Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom pochodzący wyłącznie od sprawdzonych oraz renomowanych producentów sprzęt rehabilitacyjny oraz wyroby medyczne. Gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie doboru poszczególnych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medicalonline.pl »

  Korzystając z serwisu B2B z branży medycznej, MedicalOnline, szybko nawiążesz satysfakcjonujące Cię kontakty handlowe. Portal dedykowany jest zarówno producentom, dystrybutorom, przedstawicielom handlowym jak i nabywcom produktów oraz usług. Poszukiwania partnerów ułatwią szczegółowe zapytania ofertowe.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • sklep.domowelaboratorium.pl »

  Twój organizm wysyła niepokojące sygnały? Zbadaj się dzięki testom marki Domowe Laboratorium. W ofercie mamy testy ciążowe, owulacyjne, ale i do wykrywania poziomu cholesterolu, problemów z układem moczowym, infekcji intymnych, czy testy na krew utajoną w kale. Poznaj precyzyjny wynik w kilka minut.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »