Medipol

Medipol Oferujemy naszym pacjentom na terenie Katowic najwyższy standard leczenia oraz szeroki zakres diagnostyki realizowanej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego. Realizujemy leczenie w ramach 15 specjalności, które odbywa się pod okiem doświadczonych lekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z naszych usług!

Szczegóły strony medipol.pl:

Podlinkuj stronę medipol.pl:

Medipol

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 121

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czym jest mononukleoza »

  Mononukleoza jest wirusową dolegliwością epidemiczną występującą przeważnie w dzieciństwie lub w okresie dorastania. Powodowana jest wirusem Epsteina-Barr. Naturą przypadłości jest rządzony samoczynnemu zahamowaniu przebieg limfoproliferacyjny. Infekcja występuje przez ślinę, (toteż mononukleoza często nazywana jest "chorobą pocałunków"), jednak może nastąpić dodatkowo innymi drogami (np. przy przetaczaniu krwi).

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skolioza u dzieci Jasło »

  Rehabilitacja po udarze mózgu Jasło posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług; między innymi są to: Terapia manualna - wszystkie dolegliwości, których przyczyna leży w zaburzeniach czynnościowych narządów ruchu, w tym przede wszystkim kręgosłupa, są dolegliwościami typu odwracalnego. Oznacza to, że można je leczyć. Terapia manualna w ujęciu holistycznym jest skutecznym środkiem w odzyskaniu równowagi czynnościowej w narządzie ruchu. Poizometryczna relaksacja mięśni jest jedną z najskuteczniejszych technik medycyny manualnej łagodzących ból i jednocześnie przywracających równowagę statyczną mięśniom. Jednak nasza podstawowa działalność to rehabilitacja domowa Jasło oraz profesjonalny prowadzony przez dyplomowaną fizjoterapeutkę masaż jasło. Nasze usługi świadczymy w gabinecie który zlokalizowany jest w Przychodni CHIR - MED ul. Jana Pawła II 35. Z pozostałych usług powinno się wymienić również: Diagnostyka-fizjoterapeuta dysponuje całą gamą testów funkcjonalnych, które składają się na badanie fizjoterapeutyczne i na tej podstawie dobiera odpowiednie postępowanie usprawniające indywidualnie dla każdego pacjenta. To postępowanie w trakcie rehabilitacji zmienia się wraz ze zmianą zdrowia pacjenta. Dodatkowo: skolioza u dzieci, ćwiczenia korekcyjne, terapia przeciwbólowa, masaż leczniczo-relaksacyjny. Istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie Jasła i okolic. Namawiamy do wizyty na naszej strony internetowej. Zobaczą tam Państwo dokładną ofertę oraz mapę dojazdu do naszego gabinetu. W celu ustalenia wizyt domowych prosimy o ustalenie tego telefonicznie (numer telefonu podany jest w zakładce kontakt). Warte przeczytania są również metody leczenia jakie stosujemy w naszej firmie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm u dzieci »

  Choroba ta dotyczy jedną na dwieście osób - przede wszystkim mężczyzn, o wiele rzadziej kobiet. Głównym objawem Zespołu Aspergera jest niedorozwój umiejętności społecznych a także bunt względem każdych zmian w najbliższym otoczeniu. Zważywszy na fakt, iż Zespół Aspergera nie ma precyzyjnie wyznaczonych właściwości specyficznych, schorzenie jest nieraz mylone z podobnymi zakłóceniami takimi jak między innymi zaburzenie semantyczno-pragmatyczne.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to całkowite zaburzenie rozwoju. Zaburzenie to zaczyna pojawiać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm ukazuje się przeważnie w schowaniu się we własnym wewnętrznym świecie i odłączeniu się z obejmującej realności. Nasz grupę w mieście Łodzi stanowią wyprofilowani terapeuci edukujący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie praktykę w pilotowaniu terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści odbyli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie Polski oraz pozyskali zasób wiedzy o leczeniu w USA. Nieprzerwanie poszerzamy naszą naukę na sympozjach, szkoleniach i stażach, dzięki czemu terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich zachowania dlatego jest nam bezproblemowo wniknąć w ich świat i pomóc im nauczyć się działania w ciężkim dla nich środowisku. Leczone przez nas dzieci i młodzież osiągają sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się rozwija. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce poprawnego odnoszenia i podtrzymywania relacji społecznych, rozumienia i nadzoru stanów emocjonalnych, modyfikowaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz utrzymywaniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Punkt przedszkoly dzieci z autyzmem - ProIntegris »

  Autyzm dziecięcy dotyka niewielką liczbę dzieci w Polsce, stanowi jednak ogromne wyzwanie pedagogiczne dla rodziców i opiekunów. Liczne placówki oferują dostosowane do potrzeb dzieci programy, które umożliwiają przyswojenie umiejętności społecznych. Jeśli lekarz stawia diagnozę autyzmu nie skreśla to możliwości dziecka - w wielu miastach prowadzone są przy dofinansowaniu samorządów fachowe placówki wspomagające rodziców w tym wymagającym zadaniu wychowania dziecka autystycznego. W terapii autyzmu bardzo ważne jest rozwijanie zdolności nawiązywania relacji z otoczeniem, budowanie świadomości własnego ciała - przedszkole dla dzieci z autyzmem stosuje sprawdzoną metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, która daje wspaniałe efekty.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dr n. med. Jolanta Dobkowska »  W 1984 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Lublinie i rozpoczęłam pracę w oddziale wewnętrznym szpitala miejskiego w Świdniku. gdzie pracuje do chwili obecnej.

  W roku 1990 uzyskałam pierwszy stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych. W 1996r. uzyskałam drugi stopień specjalizacji z chorób wewnetrznych. W 1999 uzyskałam specjalizację z alergologii.

  Praktykę prywatną prowadzę od 1995r. Diagnozuję i leczę alergię dróg oddechowych, nieżyty nosa, astmę oskrzelową, duszności, kaszel, alergie skórne, alergie pokarmowe, pokrzywki, świąd, zapalenia skóry.

  Uczestniczę w wielu sympozjach, kursach doskonalących i konferencjach naukowych zdobywając najnowszą wiedzę, którą wykorzystuję na co dzień.
  Zajmuję się pacjentami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi od 2 roku życia.
  Udzielam praktycznych porad dla alergików oraz konsultacji alergologicznych i internistycznych.
  Wieloletnia praktyka i doświadczenie - serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum medyczne Larmed istnieje od 2004 roku i oferuje swoim pacjentom dostęp do szerokiej gamy usług medycznych. Jeśli poszukujesz lekarza o specjalizacji: urolog w Krakowie, lub ginekolog w Krakowie, sprawdź naszą ofertę. Zatrudniamy profesjonalistów z ponad 30 różnych specjalizacji. Posiadamy najnowszy sprzęt, niezbędny do szczegółowych badań diagnostycznych. W naszej placówce wykonasz usg w Krakowie.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »