Psychodia - badania psychotechniczne Lubaczów

Psychodia - badania psychotechniczne Lubaczów Przyjdź do nowo otwartej, nowoczesnej pracowni badań psychotechnicznych.
Psychodia zaprasza na BADANIA PSYCHOLOGICZNE KIEROWCÓW, operatorów i badania wysokościowe w Lubaczowie.

Psychodia oferuje także pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową, diagnostykę i terapię psychologiczną oraz szkolenia.

Zarejestruj się telefonicznie, badania odbywają się tego samego dnia także w weekendy.


PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych ul. płk Dąbka 2B (w budynku ArtStone obok dużego Tesco) Lubaczów

Szczegóły strony www.psychodia.pl:

Podlinkuj stronę www.psychodia.pl:

Psychodia - badania psychotechniczne Lubaczów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Badania Psychotechniczne - Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628 Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Do Nas Najbliżej! - Warszawa »

  Nasza pracownia psychologiczna jest położona najbliżej centrum, zapewniamy darmowy parking, również dla samochodów ciężarowych. Zapraszamy do nas! Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628. Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp. Szybko i Tanio!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne Lubaczów »

  Czy chciałbyś zyskać nietuzinkowy zawód i przeszukujesz zasoby internetu chcąc uzyskać informację o ośrodkach prowadzących badania psychotechniczne? Nic łatwiejszego, zaglądnij do jednego z oddziałów Psycho-Test. Pracownia Psychologiczna Psycho-Test wykonuje badania kierowców i kandydatów na przyszłych kierowców, badania operatorów maszyn drogowych i urządzeń budowlanych, badania dla pracowników ochrony, policjantów, kuratorów sądowych W Pracowni możesz wykonać stosowne badania sprawdzające możliwość wykonywania zawodu. O ile w twoim miejscu zamieszkania nie ma lokalizacji miejsca w którym prowadzone są tego rodzaju badania ewentualnie takie badania są bardzo drogie to nie przedłużaj, wejdź koniecznie na naszą stronę www. Zapewniamy że, Psycho-Test Pracownia Psychologiczna przeprowadza bezstresowo badania psychotechniczne, gładko przejdziesz wszystkie testy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uważność »

  Zagłębianie się w myślach Duchowośćjest na dzień obecny rozumiana jak właśnie przebiegający (moment-by-moment) proces samoregulacji uwagi, pełen otwartości, ciekawości zaś akceptacji spersonalizowanych doświadczeń, które pojawiają się "tu i w tym momencie". Rdzeniem teoretycznym Mindfulness jest rutyna medytacji Vipassana, która w latach 90-tych została zaadaptowana do staż klinicznej. Umiejętność wywoływania stanu uważności wynika ze stosowania różnorakich technik medytacji, które ogólnie rzecz ujmując są zakorzenione w tradycyjnych buddyjskich duchowych praktykach.Przynajmniej w literaturze naukowej występuje wiele opracowań oraz badań dotyczących mindfulness, to jednakże z przyczyny braku porządnie opracowanego modelu uważności, na dzień dzisiejszy nie ma powszechnej zgody, dosłownie pod względem ogólnego jej opisu, jak również określenia szczegółowych procesów występujących w trakcie medytacji uważnościHarwardzki kardiolog Herbert Benson opracował tzw. "sposób relaksacyjną" - stosowaną w Duchowość - którą opisuje w charakterze psychologiczny stan będący odwrotnością stresu. Benson oraz jego współpracownicy zgromadzili dowody na owo, że ma możliwość jej osoba przynieść ulgę ludziom cierpiącym na choroby, które są wynikiem stresu. Używają tej metody aż do leczenia niepokoju, lekkich i średnich depresji, wysokiego ciśnienia krwi, nieregularności w pracy serca, nadmiernej złości, bezsenności, azaliż nawet bezpłodności.  Benson nawiązując aż do popularnej w tamtych czasach metody relaksacyjnej zauważył, że nie tylko w hinduizmie natomiast buddyzmie występują ewidentne techniki prowadzące do relaksacji, niemniej jednak też w judaizmie, chrześcijaństwie oraz islamie (mistycyzm suficki). Takie technologie, jak powtarzanie słów, dźwięków oraz fraz (w dużej liczbie przypadków w formie modlitwy) uruchamiają umysłowe a fizyczne procesy, które prowadzą do spowolnienia psychofizycznego, zredukowania napięcia somatopsychicznego tudzież reakcji demobilizacyjnej

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krakowski NGM - leczenie alkoholizmu »

  Szukasz miejsca w którym zaopiekują się Tobą specjaliści i będziesz czuł się bezpieczny w ich rękach? Trafiłeś idealnie gdyż nasza kadra medyczna, przykłada się do tego bym pacjenci otrzymywaii najlepszą jakoś obsługi pacjenta. Specjalizujemy się w wszywkach esperalu i detoksie alkoholowym.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - Profesjonalny psychiatra w Krakowie »

  Twoje dziecko jest osępiałe, smutne, zdenerwowane, nie potrafiące nawiązywać bliższych relacji z rówieśnikami? Nie lekceważ tego! Przyjdź z dzieckiem do kliniki Salvate. Mamy tu wielu wyspecjalizowanych lekarzy, którzy postarają się pomóc Twojemu dziecku. Psycholog Kraków po pierwszej konsultacji zaleci terapię. Dobry psycholog Kraków sprawi, że Twoje dziecko nabierze pewności siebie, odwagi, optymizmu. W razie konieczności głębszej analizy problemu, psychiatra Kraków także wysłucha i zaleci odpowiednie leczenie. Zapisz się na wizytę już dziś.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy - bezproblemowo.pl »

  Jeżeli jesteś zainteresowany rozmową z psychologiem i jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy do gabinetu lekarskiego, to mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Wejdź na moją stroną internetową, zobacz jak działam i już teraz umów się z psychologiem internetowym na leczenie w wersji online. Taka terapia jest równie skuteczna, sprawdzona i profesjonalna jak tradycyjne wizyty.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog przez skype »

  Coraz częściej łatwiej nam rozmawiać o naszych problemach z osobami zupełnie obcymi niż siedzącymi naprzeciwko nas. Właśnie dlatego psycholog przez Internet cieszy się coraz większym zainteresowaniem różnego rodzaju osób, borykających się z depresją, niską samooceną, maniami natręctw czy chorobą alkoholową.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Stres, kryzys w związku, nieszczęśliwe dzieciństwo, zaburzone relacje z najbliższymi i wiele, wiele innych - to problemy, z jakimi przychodzą pacjenci do naszego ośrodka. Dzięki doświadczeniu oraz bardzo bogatej wiedzy naszych terapeutów wszystkim im możemy udzielić skutecznej pomocy. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »