Szczecin psychotesty

Szczecin psychotesty Jesteśmy firmą z siedzibą w Szczecinie, której specjalnością jest przeprowadzanie różnego typu psychotestów. W naszej ofercie można odnaleźć, między innymi, badania kierowców, testy oceniające inteligencję oraz zainteresowania zawodowe. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, a wszystko dzięki zespołowi dobrze wykwalifikowanym oraz doświadczonym profesjonalistom. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!

Szczegóły strony psychotestywszczecinie.pl:

Podlinkuj stronę psychotestywszczecinie.pl:

Szczecin psychotesty

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Do Nas Najbliżej! - Warszawa »

  Nasza pracownia psychologiczna jest położona najbliżej centrum, zapewniamy darmowy parking, również dla samochodów ciężarowych. Zapraszamy do nas! Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628. Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp. Szybko i Tanio!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak się kłócić »

  Chociażby wybitnie odpowiednie pary miewają słabszy moment w swoim układzie. Głęboką sztuką życia we dwoje jest nie opuszczanie za jakąkolwiek cenę sytuacji konfliktowych, ale ich zwalczanie. Niestety nie wszyscy mogą radzić sobie z owego sposobu zjawiskami, a na dodatek mało kto potrafi przyznać się do konieczności konsultacji z zewnątrz. Pierwszym etapem do poprawy relacji w związku może być strona PsychologiaPar. pl, czyli blog o związkach. Jest ona realizowana poprzez dwoje psychoterapeutów, którzy są w stopniu skłonić na poprawę relacji w dowolnym związku.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uważność »

  Zagłębianie się w myślach Duchowośćjest na dzień obecny rozumiana jak właśnie przebiegający (moment-by-moment) proces samoregulacji uwagi, pełen otwartości, ciekawości zaś akceptacji spersonalizowanych doświadczeń, które pojawiają się "tu i w tym momencie". Rdzeniem teoretycznym Mindfulness jest rutyna medytacji Vipassana, która w latach 90-tych została zaadaptowana do staż klinicznej. Umiejętność wywoływania stanu uważności wynika ze stosowania różnorakich technik medytacji, które ogólnie rzecz ujmując są zakorzenione w tradycyjnych buddyjskich duchowych praktykach.Przynajmniej w literaturze naukowej występuje wiele opracowań oraz badań dotyczących mindfulness, to jednakże z przyczyny braku porządnie opracowanego modelu uważności, na dzień dzisiejszy nie ma powszechnej zgody, dosłownie pod względem ogólnego jej opisu, jak również określenia szczegółowych procesów występujących w trakcie medytacji uważnościHarwardzki kardiolog Herbert Benson opracował tzw. "sposób relaksacyjną" - stosowaną w Duchowość - którą opisuje w charakterze psychologiczny stan będący odwrotnością stresu. Benson oraz jego współpracownicy zgromadzili dowody na owo, że ma możliwość jej osoba przynieść ulgę ludziom cierpiącym na choroby, które są wynikiem stresu. Używają tej metody aż do leczenia niepokoju, lekkich i średnich depresji, wysokiego ciśnienia krwi, nieregularności w pracy serca, nadmiernej złości, bezsenności, azaliż nawet bezpłodności.  Benson nawiązując aż do popularnej w tamtych czasach metody relaksacyjnej zauważył, że nie tylko w hinduizmie natomiast buddyzmie występują ewidentne techniki prowadzące do relaksacji, niemniej jednak też w judaizmie, chrześcijaństwie oraz islamie (mistycyzm suficki). Takie technologie, jak powtarzanie słów, dźwięków oraz fraz (w dużej liczbie przypadków w formie modlitwy) uruchamiają umysłowe a fizyczne procesy, które prowadzą do spowolnienia psychofizycznego, zredukowania napięcia somatopsychicznego tudzież reakcji demobilizacyjnej

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Naturalnych »

  Masz konieczność skorzystania z kompletnej opieki psychologicznej na obszarze Katowic, Tychów, Pszczyny, Oświęcimia i Bielska-Białej? To niewątpliwie warto sięgnąć z pomocy psychologa klinicznego, dyplomowanego hipnoterapeuty. Dzięki właśnie tej pomocy każdy jest w stopniu przezwyciężyć chociażby owe najsmutniejsze życiowe wiraże. W naszym Centrum Pomocy Psychologicznej dostaniesz szansę wykorzystania z usług Psycholog Tychy. Stosujemy takie metody jak między innymi hipnoza. W celu zdobycia elementarnej umiejętności jak sobie sprostać z tego typu sprawami warto odwiedzić witrynę Pomoc-Psychologiczna. edu. pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Sensus »

  Teraz powstaje w zbiorowisku jeszcze liczniejsza tendencja do popadania w urozmaicenie dolegliwości natury cywilizacyjnej. Pośród tegoż gatunku choróbsk szczególnie mnóstwo jest problemów natury emocjonalnej, co niejednokrotnie doprowadza do ukrywania tych problemów. Stanowi to duży mankament, bowiem na swoją rękę nie zazwyczaj da się wydźwignąć spośród takich ambarasów. Na całkowite szczęście stanowi na taką słabość skuteczne lekarstwo w postaci psychoterapii. Rozgrywająca się w naszym instytucie Psychoterapia Sensus to klucz ku nowej jaśniejszej dróżce działania i odzyskaniu pogody ducha. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową instytutu.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Energoterapia - Dotyk Przestrzeni »

  W ramach oferty naszego serwisu internetowego zapewniamy naszym użytkownikom profesjonalne wsparcie w zakresie podejmowania działań z takich dziedzin, jak medycyna niekonwencjonalna. Wiele lat doświadczeń pozwala nam zapewnić naszym użytkownikom sprawdzone metody, które wykorzystujemy przy realizowaniu między innymi takich działań jak leczenie energią. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie działań w sposób zdalny. Zapraszamy do odwidzenia naszego serwisu oraz do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog w Warszawie »

  Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA - Elżbieta Grabarczyk. Profesjonalna i skuteczna pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna i dla par, konsul;tacje psychologiczne, diagnoza (testy), porady on-line. Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA - Elżbieta Grabarczyk zaprasza do skorzystania z pomocy w gabinecie lub zamówienia porady online.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Punkt przedszkoly dzieci z autyzmem - ProIntegris »

  Autyzm dziecięcy dotyka niewielką liczbę dzieci w Polsce, stanowi jednak ogromne wyzwanie pedagogiczne dla rodziców i opiekunów. Liczne placówki oferują dostosowane do potrzeb dzieci programy, które umożliwiają przyswojenie umiejętności społecznych. Jeśli lekarz stawia diagnozę autyzmu nie skreśla to możliwości dziecka - w wielu miastach prowadzone są przy dofinansowaniu samorządów fachowe placówki wspomagające rodziców w tym wymagającym zadaniu wychowania dziecka autystycznego. W terapii autyzmu bardzo ważne jest rozwijanie zdolności nawiązywania relacji z otoczeniem, budowanie świadomości własnego ciała - przedszkole dla dzieci z autyzmem stosuje sprawdzoną metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, która daje wspaniałe efekty.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - Profesjonalny psychiatra w Krakowie »

  Twoje dziecko jest osępiałe, smutne, zdenerwowane, nie potrafiące nawiązywać bliższych relacji z rówieśnikami? Nie lekceważ tego! Przyjdź z dzieckiem do kliniki Salvate. Mamy tu wielu wyspecjalizowanych lekarzy, którzy postarają się pomóc Twojemu dziecku. Psycholog Kraków po pierwszej konsultacji zaleci terapię. Dobry psycholog Kraków sprawi, że Twoje dziecko nabierze pewności siebie, odwagi, optymizmu. W razie konieczności głębszej analizy problemu, psychiatra Kraków także wysłucha i zaleci odpowiednie leczenie. Zapisz się na wizytę już dziś.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Prezentowany gabinet działający pod nazwą Balance&Change został stworzony z myślą o osobach zainteresowanych usługami, które świadczy polski psycholog w Londynie. Jest to idealna oferta dla Polaków zamieszkujących to miasto. Pomoc podczas terapii małżeńskich lub indywidualnych pozwala na uporanie się z problemami, takimi jak niska samoocena, brak asertywności, lęki, uczucie przygnębienia, problemy w relacjach z innymi ludźmi, itp. Dodatkowo oferowana jest bardzo skuteczna neuropsychologia wspomagająca walkę z problemami z pamięcią, itp.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »